زیربندی بلدوزر

زنجیر بیل مکانیکی و لینک زنجیر بیل مکانیکی کوماتسو – راهساز یدک

زیربندی بیل مکانیکی

راهساز یدک  عرضه کننده  انواع  زنجیر  و لینک زنجیر بیل مکانیکی کوماتسو  متناسب  با  مدل های مختلف

 

زیربندی راهساز یدکزیربندی ماشین آلات راه سازی:

از مهمترین و لازم ترین ملحقات ماشین آلات راه سازی و عمرانی قعطات زیربندی است. لوازم زیربندی برای استفاده در بیل مکانیکی و بلدوزر چرخ زنجیری کاربرد دارند. زیربندی بیل مکانیکی و …. جزء جدانشدنی قطعات مکانیکی و اتصالات زیرین در بسیاری از ماشین آلات راه سازی است که شامل زنجیر بلدوزر، زنجیر بیل مکانیکی، چرخ زنجیر، کفشک ، رولیک بالا و پایین، تیغه، لینک، بوش و پین،شافت زنجیر سفت کن، گوشه، ناخن، چرخ جلو و دنده اسپراکت  می شود. نوع و عملکرد قطعات زیر بندی ماشین آلات راه سازی به یک شکل می باشد. تفاوت این لوازم در ابعاد آنها به دلیل مدل های متفاوت کمپانی های گوناگون است.

زنجیر کامل بیل مکانیکی و بلدوزر:

زنجیر کامل بیل مکانیکی و بلدوزر bulldozer chain شامل یک بسته کامل کفشک برای بلدوزر و بیل مکانیکی است. زنجیر عاملی است که باعث می شود وسیله در تمام شرایط و انواع جنس خاک حرکت کرده و به راحتی مسیر خود را برای عملیات باز کند.

زیربندی ماشین آلات راه سازی

لینک (Track Links):

لینک شامل اتصالاتی می باشد که تمام قطعات زیربندی(کفشک ها) را به هم متصل می کند و از چندین قسمت کوچک تهیه شده است.

کفشک(Track Shoe):

کفشک زنجیر بیل مکانیکی در واقع یک قطعه فولادی می باشد که با وجود طراحی ساده ای که دارد دارای حساسیت های بسیار بالایی است. کفشک زنجیر بیل های مکانیکی در قسمت زیربندی و بر روی لینک های زنجیر زیربندی نصب شده و در تماس مستقیم با زمین قرار داشته و از سایش مستقیم لینکهای زنجیر بر روی زمین جلوگیری می کند کفشک زنجیر بیل مکانیکی با بکارگیری پیچ و مهره فولادی زیربندی بر روی لینک های زنجیر نصب می شود. که اغلب از 4 عدد پیچ برای اتصال هر کفشک استفاده می شود. کفشک زنجیر بیل مکانیکی هم بصورت متصل بر روی زنجیر زیربندی یعنی زنجیر با کفشک بیل مکانیکی عرضه شده و هم بصورت جداگانه نیز برای تعویض به بازار عرضه می شود.

زنجیر با کفشک و بدون کفشک برای بیل های مکانیکی کوماتسو

زنجیر با کفشک و بدون کفشک برای بیل های مکانیکی هیوندای

زنجیر با کفشک و بدون کفشک برای بیل های مکانیکی کاترپیلار

زنجیر با کفشک و بدون کفشک برای بیل های مکانیکی دوو دوسان

زنجیر با کفشک و بدون کفشک برای بیل های مکانیکی ولوو

زنجیر با کفشک و بدون کفشک برای بیل های مکانیکی کوماتسو هیتاچی

مجموعه راهساز یدک فروشنده کلیه قطعات یدکی ماشین الات راهسازی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت از معروف ترین برندها و مارک های کمپانی های قطعه سازی جهان کلیه قطعات وارد شده برای انواع ماشین الات راهسازی از قبیل کوماتسو، کاترپیلار، ، میتسوبیشی، هیتاچی، ولوو، دوسان، نیوهلند،کبلکو، دوو، هیوندای .لودرهای چینی . بیل مکانیکی های چینی . دامپتراک .غلطک. بلدوزر شانتویی ….

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =