پین ناخن, ناخن بیل مکانیکی, ناخن لودر

ناخن لودر ولوو ZZF و DM -راهساز یدک

ناخن zzf

راهساز  یدک  عرضه کننده  انواع  ناخن های  لودر  ولوو  برند  DM و ZZF

ناخن لودر ولوو

 ناخن های فولادی لودر برند DM  و ZZF

ناخن لودر یکی  از قطعات کاربردی و فرسایشی  باکت لودر محسوب می شود که دارای کاربرد مهمی می باشند. خرید ناخن های لودر هنگامی نیاز می باشد که هر کدام از ناخن های لودر دچار فرسایش بیش از اندازه و یا شکسته شده باشند و یا اینکه مورد استفاده آن ها تغییر نماید. در این صورت برای اینکه توان نفوذپذیری باکت را به درون خاک بهبود ببخشید، نیاز است که ناخن های لودر را تعویض نمائید و مجدداً ناخن های مقاوم و مستحکم دیگری را جایگزین ناخن های قبلی  نمائید. همانطور که می دانید هدف از ساخت باکت و ناخن  لودر، نفوذ به داخل خاک و سطح زمین می باشد، به همین جهت این نوع ماشین آلات سنگین راهسازی با باکت ناخن دار طراحی شده اند که امکان نفوذ پذیری به دل زمین را ارتقاء ببخشند. بنابراین باید توجه داشته باشید، هر چه میزان استحکام ناخن و کلنگ بیل بیشتر باشد و دارای سطوح تیز باشند، به طبع بهتر می تواند به درون خاک فرو رود. و این امر بهره وری و کارایی ماشین را نیز افزایش می دهد.

عرضه انواع ناخن لودر برند DM  و ZZF

خرید  انواع ناخن لودر را می توان در بازار فروش قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی  می توان مشاهده نمود. همانطور که گفته شد، با گذشت زمان و استفاده متناوب و سایش زیاد ناخن با سطح زمین، برخی از ناخن های بیل لودر دچار فرسودگی  و یا شکستگی می شوند و بدین وسیله نیاز می شوند که مورد تعویض قرار گرفته شوند تا میزان سرعت نفوذپذیری به داخل خاک کاهش پیدا نکند. در نتیجه نیاز است که پیش از اینکه ناخن های بیل لودر کامل شکسته شوند و موجب آمدن فشار بیش از اندازه به دیگر قطعات زیربندی لودر گردد، ناخن های جدید نصب گردند. تا با این کار از وارد آمدن فشار مضاعف به دستگاه جلوگیری شود.

کاترپیلار، دوسان، هیوندای، کوماتسو، ولوو، هپکو و … تعدادی از برندهای مشهور در سطح دنیا می باشند که توانسته اند، انواع ماشین آلات سنگین لودر را در اندازه های بزرگ و مینی طراحی کنند که در نتیجۀ آن نیز، انواع ناخن بیل لودر نیز طراحی شده اند. تا کارایی مفید سنگ شکنی را داشته باشند. از معروفترین شرکت های تولید کننده ناخن ماشین آلات راهسازی و معدنی در ایران می توان به شرکت های DM  و ZZF  نام برد

توزیع ناخن های لودر برند ZZF  و DM  در ایران

عرضه ی ناخن لودر برند ZZF و DM  در ایران را می توانید مشاهده نمائید که متناسب با تنوع برندهای ماشین آلات سنگین طراحی شده اند. با پیشرفت فناوری و دانش فنی و مهندسی، برخی از گروه های صنعتی داخلی توانسته اند، انواع قطعات یدکی و زیربندی ماشین آلات سنگین راهسازی را با استاندارد های قطعات اصل طراحی نمایند. بدین ترتیب توانسته اند مقابل تحریم های حاکم بر کشور بایستند و موجب رشد صنعت اقتصاد ملی گردند. در نتیجه روند رو به رشد فروش انواع ناخن لودر را با کیفیت عالی خواهیم داشت.

با توجه به نوع کارکرد ناخن و کلنگ های لودر، می توان بیان کرد که در ساخت آنها از آلیاژ فولاد هد فیلد استفاده می گردد که متشکل از 13 درصد منگنز و 1 درصد کربن می باشند. این نوع آلیاژ دارای استحکام و شکل پذیری بالایی می باشند که در نتیجۀ آن بهتر می توان به سطح زمین و خاک نفوذ نمود و کارهای حفاری با سرعت عمل بالا صورت می پذیرند.و همچنین دارای مقاومت مناسبی در برابر سایش نیز می باشد.

ناخن TIGER، ناخن های TWIN TIGER، ناخن PENETRATOR،  ناخن SYL، ناخن اسکنه سنگ RC، ناخن های ROCK ABRASION (RE)، ناخن استاندارد بلند، ناخن های FLARE و ناخن HEAVY DUTY LONG از انواع ناخن باکت لودر و سایر ماشین آلات سنگین محسوب می شوند که متناسب با شکل طراحی آنها، دارای کارایی اختصاصی می باشند.و هنگام انتخاب آن ها باید به نوع کارکرد ان توجه نمود. ناخن های برند WESCO

قیمت ناخن لودر برند DM  و ZZF

قیمت ناخن لودر به نوع ناخن، برند و کیفیت قطعات بستگی دارد. در دنیای امروز امکان خرید این قطعات با برند داخلی فراهم می باشد، که دارای کیفیت استاندارد می باشند. بنابراین امکان خرید ناخن لودر با قیمت ارزان برای مشتریان فراهم می باشد.

مجموعه راهساز یدک چندین سال است که از ابتدای فعالیت خود، در حوزۀ تولید و فروش انواع ناخن ماشین آلات راهسازی از جمله لودر، بلدوزر و غیره مشغول به کار می باشند.

مقالات مرتبط با ناخن در وب سایت راهساز یدک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + شش =